جستجوي مطالب
Google
mahzyarfoulad.sabablog.com
عملکرد فولاد های گالوانیزه در دمای شدید
پوشش های گالوانیزه به خوبی تحت دمای شدید سرد و گرم عمل می کنند. مطالعات انجام شده بر روی تاثیر محیط هایی با دمای پایین در فولاد های گالوانیزه گرم (HDG) نشان دهنده تغییرات جزئی در رفتار پوشش گالوانیزه است. در حقیقت، پوشش های HDG  هیچ تفاوت قابل توجهی در میزان خوردگی در دماهای پایین -۴۰ F  نشان نمی دهند. برخی از تاسیسات قطبی از فولاد گالوانیزه برای محافظت در برابر خوردگی استفاده می کنند و برای سال ها بدون تغییر و مشکلی عملکرد بالایی دارند. همانطور که در دمای بسیار پایین، مواد با استفاده طولانی مدت شکننده می شوند، اما برای ورق گالوانیزه یا دیگر فولادهای گالوانیزه عملکردی مناسب قابل انتظار است.
در طولانی مدت ، حداکثر دمای توصیه شده برای فولاد گالوانیزه ۳۹۲ درجه فارنهایت (۲۰۰ درجه سانتی گراد ) است. قرار گرفتن در معرض دمای بالاتر از این می تواند باعث ایجاد لایه ای بیرونی روی پوسته از آلیاژ آلومینیومی زیرین شود.
با این حال، لایه آلیاژی روی مقاومت در برابر خوردگی دارد و با توجه به ضخامت آن فولاد را برای سال های سال در دماهای مختلف از (۳۹۰F (200 C تا  (۴۸۰F  (۲۵۰ C حفظ خواهد کرد. لایه های پوشش داده شده روی آهن برای حفاظت از فولاد در برابر خوردگی مقاومت خواهند داشت. دمای بالای ۴۸۰ درجه فارنهایت (۲۵۰ درجه سانتیگراد) لایه برداری را تسریع می کند و می تواند موجب شکستن و جداسازی ورق های پوششی از آهن شود. کاربرد ورق گالوانیزه و فولاد گالوانیزه در حرارت بالای ۲۵۰ درجه فارنهایت(۴۸۰ درجه سانتیگراد)  توصیه نمی شود. 
امتياز : نتيجه : 1 امتياز توسط 1 نفر مجموع امتياز : 1


برچسب : ورق روغنی, ورق گالوانیزه, ورق آلیاژی, فروش فولاد آلیاژی, ورق استیل, ,
تعداد بازديد : 2

تاريخ : سه شنبه 6 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت