جستجوي مطالب
Google
mahzyarfoulad.sabablog.com
خط تولیدی لوله مانیسمان

روند تولیدی لوله مانیسمان پیشرو در تولید لوله HFI و لوله فولادی جوش داده شده در طیف گسترده ای از ابعاد و نمرات است.

استفاده از این محصولات با کیفیت در:

  • دسترسی به آب آشامیدنی تمیز برای خانوارهای بی شماری در قاره های مختلف
  • خطوط لوله برای جامعه مدرن به عنوان حامل انرژی
  • عناصر باربری براق و شیک در پل ها، ساختمان ها، سالن ها، استادیوم ها و سکوهای دریایی و غیره
  • سیستم های تامین انرژی به عنوان لوله های حرارتی مناطق شهری یا صنعتی یا لوله های ساختمانی کاربرد دارند.

از مزایای مهم لوله های مانیسمان:

 

حداکثر کیفیت و ایمنی

لوله های فولادی و استیل و مانیسمان در بسیاری از برنامه های کاربردی زیرساخت های حیاتی در سراسر جهان استفاده می شوند. تجربه ما در تولید و تامین لوله و همچنین توسعه مداوم تکنولوژی تولید به مشتریان اطمینان می دهد که لوله فولادی ما مطابق با سخت ترین شرایط و مشخصات مربوط به کیفیت و ایمنی است.

 

انعطاف پذیر و قابل استفاده در هر شرایطی

تولید بهینه شده لوله های مانیسمان و دیگر لوله های فلزی در شرکت های تولیدی، و شبکه فروش جهانی تولیدات فولادی، امکان دسترسی و استفاده در هر نقطه از دنیا و در هر شرایطی را به استفاده کنندگان می دهد. انعطاف پذیری محصولات فولادی و امکان تطابق با شرایط محیطی از مزایای مهم لوله های مانیسمان و لوله های استیل یا فولادی می باشد.

 

تکنولوژی به روز شده مداوم و ارائه محصولات جدیدتر و باکیفیت تر

با توجه به خواص مکانیکی و تکنیکی خاص فولاد، لوله مانیسمان و لوله فولادی به طور جدی در بخش های مختلف و توسط شرکت های مختلف تولید کننده به روز و باکیفیت تر می شوند. به عنوان متخصص تولید و تامین این محصولات، ما فرصت های جدید کاربردی و توسعه ای محصولات فولادی مدرن را در اختیار شما قرار می دهیم. لوله های فولادی و مانیسمان در آینده همچنان شاهد پیشرفت فنی خواهند بود.


امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


برچسب : لوله مانیسمان, لوله آلیاژی, لوله استیل, لوله گالوانیزه, ,
تعداد بازديد : 0

تاريخ : پنجشنبه 22 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

ویژگی های مختلف ورق استیل

مقاومت در برابر دما (دمای پایین):

مقاومت در برابر دما توسط انعطاف پذیری یا سختی در دمای صفر اندازه گیری می شود. در دمای برودتی، استحکام کششی فولاد ضدزنگ آستنیتی به طور قابل توجهی بالاتر از استحکام کششی در دمای محیط است. آنها همچنین دارای قابلیت چسبندگی بسیار خوبی هستند.فولادهای آلیاژی مارتنزیتی و رسوب نباید در دماهای زیر صفر استفاده شوند.  سختی این گرید ها در دماهای پایین به طور قابل‌توجهی افت می‌کند. در برخی موارد این افت نزدیک به دمای اتاق رخ می‌دهد.

 

سختی :

کار با گرید های فولاد ضد زنگ مزایایی دارند که افزایش قابل‌توجه قدرت فلز را می توان به سادگی از طریق سردکاری به دست آورد. یک ترکیب از مراحل سردکاری و تابکاری می‌تواند به کار گرفته شود تا به اجزای ساخته‌شده استحکام خاصی بدهد.یک مثال معمول از این، طراحی سیم است. سیمهایی که به عنوان چشمه ها مورد استفاده قرار میگیرند، سختی کار برای مقاومت کششی خاص خواهند داشت. اگر همان سیم به عنوان یک سیم کشی قابل انعطاف مورد استفاده قرار گیرد، آن را خنثی می کند، در نتیجه یک ماده نرم تر را تولید می کند.

 

قدرت گرم:

گرید های فولاد آستنیتی دارای مقاومت بالا در دمای بالا است. این امر به ویژه در مقایسه با گرید های حاوی مقادیر بالای کروم یا سیلیکون ، نیتروژن و عناصر خاکی کمیاب (به عنوان مثال گرید 310 و 310s) است. میزان بالای کروم  مانند گرید ۴۴۶ نیز می‌تواند مقاومت بسیار بالایی را در حرارت های بالا نشان دهد.مقدار بالای کروم  فولادهای ضد زنگ همچنین به مقاومت در برابر مقیاس گذاری در دماهای بالا کمک می‌کند. 

 

شکل پذیری:

شکل پذیری معمولا در طول تست کشش به دست می‌آید. طول کشش برای فولاد ضدزنگ آستنیتی نسبتا بالا است. فولاد ضد زنگ آستنیتی اجازه می‌دهد تا با استفاده از فرآیندهای سخت کاری مانند کشش عمیق شکل گرفته شود.

 

استحکام بالا:

فولاد ضد زنگ وقتی با فولادهای معمولی مقایسه می‌شود، استحکام کششی بالاتری دارند. فولادهای ضد زنگ داپلکس استحکام کششی بالاتری نسبت به فولاد ضدزنگ آستنیتی دارند.

بالاترین قدرت کششی در رده‌های مارتنزیتی(431) و درجه سخت شدن ( 4-7 PH ) دیده می‌شود.این گرید ها دارای استحکام بیشتری از انواع ۳۰۴ و ۳۱۶ هستند که رایج‌ترین ورق های استیل بکار رفته می باشند.

 

واکنش مغناطیسی:

واکنش مغناطیسی به جذب فولاد به آهن‌ربا می گویند. گرید های آستنیتی

معمولا مغناطیسی نیستند ، اگر چه یک واکنش مغناطیسی می‌تواند در رده‌های پایین آستنیتی به وسیله سردکاری القا شود. نمرات بالای نیکل مانند۳۱۶ و ۳۱۰ حتی با سردکاری نیز جذب آهن ربا نمی شوند.

تمام رده‌های دیگر ورق های استیل مغناطیسی هستند.


امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


برچسب : ورق روغنی, ورق استیل, ورق گالوانیزه, ورق آلیاژی, فولاد آلیاژی, فروش فولاد آلیاژی, ,
تعداد بازديد : 0

تاريخ : سه شنبه 20 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

فولاد آلیاژی

فولاد آلیاژی فولادی است که با عناصر مختلف در مقادیر مختلف بین ۱٪ و ۵۰٪ وزنش به منظور بهبود خواص مکانیکی آن با سایر عنصر ترکیب می شود.
فولادهای آلیاژی به دو دسته تقسیم می شوند: فولادهای آلیاژ پایین و فولادهای آلیاژ بالا.

بعضی تفاوت بین این دو دسته فولاد را در ۴٫۰٪ تعریف می کنند، در حالی که بعضی دیگر از متخصصان در ۸٫۰٪ تعریف می کنند. به طور معمول عبارت “فولاد آلیاژی” به فولادهای کم آلیاژ اشاره دارد.

بدیهی است هر فولاد یک آلیاژ است، اما همه فولادها “فولادهای آلیاژی” نامیده نمی شوند. ساده ترین فولاد آهن (Fe) آلیاژی با کربن (C) (حدود ۰٫۱٪ تا ۱٪ بسته به نوع ) است. با این حال، اصطلاح “فولاد آلیاژی” اصطلاح استانداردی است که اشاره به ترکیب آگاهانه فولاد با سایر عناصر آلیاژی به علاوه کربن دارد . آلیاژهای مشترک شامل منگنز (شایع ترین)، نیکل، کروم، مولیبدن، وانادیوم، سیلیکون و بور است. آلیاژهای رایج عبارتند از آلومینیوم، کبالت، مس، سریم، نایوبیوم، تیتانیوم، تنگستن، قلع، روی، سرب و زیرکونیم.

در زیر طیفی از خواص بهبود یافته در فولادهای آلیاژی (نسبت به فولادهای کربن) است:

  • مقاومت
  • سختی
  • استحکام
  • مقاومت در برابر سایش
  • مقاومت در برابر خوردگی
  • سختی پذیری

برای رسیدن به برخی از این خواص بهبود یافته، فلز ممکن است نیاز به حرارت دادن داشته باشد.

بعضی از قطعات ساخته شده با این مواد در کاربرد های متفاوتی ، مانند پره های توربین موتورهای جت، فضاپیما و راکتورهای هسته ای استفاده می شوند. به علت خواص فرومغناطیسی آهن، برخی از آلیاژهای فولادی کاربرد های مهمی را در بر می گیرند ، از جمله در موتورهای الکتریکی و ترانسفورماتورها.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 3 نفر مجموع امتياز : 9


برچسب : ورق روغنی, ورق استیل, ورق گالوانیزه, ورق آلیاژی, فروش فولاد آلیاژی, فولاد آلیاژی, ,
تعداد بازديد : 1

تاريخ : پنجشنبه 15 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

ورق های ضد سایش ck22 ck15 ck10 ck20 ck45 ck60 ck67

خرید ، فروش و قیمت روز انواع آهن آلات صنعتی ، ورق های فولادی ، ورق های ضد سایش ، ورق های صنعتی ، خریدار ، فروشنده ، قیمت ( ck22 ck15 ck10 ck20 ck45 ck60 ck65 )

فروش ورق های  ck  از ضخامت ۰٫۵ میلیمتر تا ۲۰۰ میلیمتر

استاندارد های ck45 . ck22 . ck10 . ck15 . ck75 . ck30 . ck20


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 4 نفر مجموع امتياز : 11


برچسب : ورق روغنی, ورق آلیاژی, ورق گالوانیزه, انواع ورق, فولاد الیاژی, فروش فولاد آلیاژی, ,
تعداد بازديد : 1

تاريخ : سه شنبه 13 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

خرید ، فروش و قیمت روزانه انواع ورقهای ck45 ، ck 60 ، ck67 ، ck75 و انواع ورق فنر

خرید ، فروش و قیمت روزانه انواع ورقهای ck45 ، ck 60 ، ck67 ، ck75 و انواع ورق فنر

ورق های ضد سایش سری  ck  ضخامتهای پائین از ۰٫۵ میلیمتر تا ۳ میلیمتر

ورق های آلیاژی ضد سایش  ck45 ، ck 60 ، ck67 ، ck75

ضخامتهای ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ ، ۱۵ و ضخامتهای بالا تر همینک در مهزیار فولاد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با ضخامتها و ابعاد موجود با ما تماس بگیرید .


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 4 نفر مجموع امتياز : 12


برچسب : ورق روغنی, ورق آلیاژی, انواع ورق, ورق گالوانیزه, فولاد آلیاژی, فولاد الیاژی, فروش فولاد آلیاژی, ,
تعداد بازديد : 2

تاريخ : يکشنبه 11 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عملکرد فولاد های گالوانیزه در دمای شدید
پوشش های گالوانیزه به خوبی تحت دمای شدید سرد و گرم عمل می کنند. مطالعات انجام شده بر روی تاثیر محیط هایی با دمای پایین در فولاد های گالوانیزه گرم (HDG) نشان دهنده تغییرات جزئی در رفتار پوشش گالوانیزه است. در حقیقت، پوشش های HDG  هیچ تفاوت قابل توجهی در میزان خوردگی در دماهای پایین -۴۰ F  نشان نمی دهند. برخی از تاسیسات قطبی از فولاد گالوانیزه برای محافظت در برابر خوردگی استفاده می کنند و برای سال ها بدون تغییر و مشکلی عملکرد بالایی دارند. همانطور که در دمای بسیار پایین، مواد با استفاده طولانی مدت شکننده می شوند، اما برای ورق گالوانیزه یا دیگر فولادهای گالوانیزه عملکردی مناسب قابل انتظار است.
در طولانی مدت ، حداکثر دمای توصیه شده برای فولاد گالوانیزه ۳۹۲ درجه فارنهایت (۲۰۰ درجه سانتی گراد ) است. قرار گرفتن در معرض دمای بالاتر از این می تواند باعث ایجاد لایه ای بیرونی روی پوسته از آلیاژ آلومینیومی زیرین شود.
با این حال، لایه آلیاژی روی مقاومت در برابر خوردگی دارد و با توجه به ضخامت آن فولاد را برای سال های سال در دماهای مختلف از (۳۹۰F (200 C تا  (۴۸۰F  (۲۵۰ C حفظ خواهد کرد. لایه های پوشش داده شده روی آهن برای حفاظت از فولاد در برابر خوردگی مقاومت خواهند داشت. دمای بالای ۴۸۰ درجه فارنهایت (۲۵۰ درجه سانتیگراد) لایه برداری را تسریع می کند و می تواند موجب شکستن و جداسازی ورق های پوششی از آهن شود. کاربرد ورق گالوانیزه و فولاد گالوانیزه در حرارت بالای ۲۵۰ درجه فارنهایت(۴۸۰ درجه سانتیگراد)  توصیه نمی شود. 
امتياز : نتيجه : 2 امتياز توسط 4 نفر مجموع امتياز : 9


برچسب : ورق روغنی, ورق گالوانیزه, ورق آلیاژی, فروش فولاد آلیاژی, ورق استیل, ,
تعداد بازديد : 3

تاريخ : سه شنبه 6 آذر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت