جستجوي مطالب
Google
mahzyarfoulad.sabablog.com
فروش ورق روغنی ST12

خرید ، فروش ، قیمت روزانه انواع ورق های روغنی  DC04 , DC03 , DC01 , ST12

فروش انواع ورق های روغنی ST12  مبارکه اصفهان

فروش انواع ورق های روغنی وارداتی روسی

فروش انواع ورق های روغنی وارداتی قزاق

فروش انواع ورق های روغنی الماس و فولاد غرب

فروش انواع ورق های روغنی از ضخامت ۰٫۳۶ الی ۲٫۵ میل

موجود در انبار تهران ، انبار انزلی ، گمرک بندر امام ، گمرک انزلی

 

شرکت بازرگانی مهزیار فولاد صنعت تامین کننده ورق های ST12  در ایران.


امتياز : نتيجه : 2 امتياز توسط 6 نفر مجموع امتياز : 11


برچسب : ورق روغنی, ورق گالوانیزه, فروش ورق, فروش ورق رو غنی, ,
تعداد بازديد : 10

تاريخ : يکشنبه 29 مهر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

تفاوت بین نورد سرد و گرم فولاد چیست؟

انواع مختلفی از فولاد وجود دارد، با اشکال ، گرید ها و مشخصات مختلف. یک تمایز کلیدی در میان محصولات فولادی پیش ساخته، تفاوت بین فولاد نورد گرم و نورد سرد است.

ممکن است واضح باشد اما برخی از انواع فولاد برای برنامه های خاص مناسب تر از دیگران هستند. که دانستن این نکته  می تواند به جلوگیری از هزینه های بیش از حد لازم در مواد اولیه کمک کند. همچنین می تواند زمان و پول را برای پردازش بیشتر صرفه جویی کند. به عبارت دیگر، درک تفاوت های بین فولاد نورد گرم و نورد سرد به طراحان و مهندسین در دستیابی به نتایج بهتر و بهترین قیمت ممکن کمک خواهد کرد .

تفاوت اصلی بین این دو نوع فولاد در فرایندشان است. همانطور که می توانید تصور کنید، “نورد گرم” به پردازش با حرارت انجام می شود. “نورد سرد” به فرآیندهای انجام شده در دمای اتاق یا نزدیک به آن اشاره دارد. اگرچه این تکنیکها عملکرد کلی و کاربردی را تحت تاثیر قرار می دهند، اما نباید با مشخصات رسمی و درجه بندی فولاد اشتباه گرفته شوند.

 ادامه مطلب 


ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 1 امتياز توسط 5 نفر مجموع امتياز : 6


برچسب : ورق روغنی, ورق آلیاژی, فروش ورق, ,
تعداد بازديد : 10

تاريخ : سه شنبه 24 مهر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

فروش لوله آتشخوار آلیاژ ST35.8

خرید ، فروش و قیمت روزانه انواع لوله های آتشخوار با آلیاژ ST35.8  مانیسمان روسی و چینی موجود در انبار تهران .

سایز های موجود : ۱- قطر خارجی ۴۴٫۵  ضخامت ۳٫۲ میل

۲- قطر خارجی ۴۸ ضخامت ۳٫۲ میل

۳- قطر خارجی ۵۱ ضخامت ۳٫۲ میل

۴- قطر خارجی ۵۷ ضخامت ۳٫۲ میل

۵- قطر خارجی ۶۰٫۳ ضخامت ۳٫۲ میل

۶- قطر خارجی ۶۰٫۳ ضخامت ۳٫۵ میل

۷- قطر خارجی ۶۳٫۵ ضخامت ۳٫۲ میل

۸- قطر خارجی ۶۳٫۵ ضخامت ۳٫۶ میل

۹- قطر خارجی ۷۶ ضخامت ۳٫۲ میل

۱۰- قطر خارجی ۸۹  ضخامت ۳٫۲ میل

۱۱- قطر خارجی ۱۱۴ ضخامت ۴ میل


ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 1 امتياز توسط 4 نفر مجموع امتياز : 4


برچسب : لوله مانیسمان ،, لوله آلیاژی, لوله آتشخوار, ,
تعداد بازديد : 9

تاريخ : يکشنبه 22 مهر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

ورق گالوانیزه

در صنایع تولیدی (از جمله فلزکاری و قالب کاری) اصلاح گالوانیزه معمولا به فولاد گالوانیزه اشاره دارد.ورق گالوانیزه ورق های فولادی مرسومی است که در روی آن با زینک پوشش داده شده است تا آن را از خوردگی حفاظت کند. فولاد معمولی از آهن ساخته شده است که اگر در معرض رطوبت قرار می گیرد، یا به باران و یا رطوبت هوا با آن در تماس باشد با گذشت زمان، زنگ زدگی یک بخش فولادی را به نقطه شکست نزدیک می کند. برای جلوگیری از زنگ زدن از قطعات فولادی، دو گزینه وجود دارد:

استفاده از فولادی که ذاتا در برابر عوارض رطوبت مقاوم باشد و دوم تبدیل به یک فلز که در برابر آب ایزوله شود. برای جلوگیری از واکنش آب با آهن از فولاد با یک مانع فیزیکی استفاده می شود،

همانند بسیاری از تصمیمات در زمینه تولید، هر دو این گزینه ها در درجه اول از نظر هزینه ارزیابی می شوند.

تفاوت بین  فولاد گالوانیزه، فولاد ضد زنگ و فلزات دیگر

گاهی اوقات تبدیل فولاد به فلز دیگری که زنگ نزند مانند فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم به دلیل تفاوت هزینه ها، گزینه ای نیست که از لحاظ اقتصادی جایگزینی منطقی باشد. آلومینیوم گران تر از فولاد است و فولاد ضد زنگ بسیار ارزان تر از آلومینیوم است. علاوه بر این فولاد ممکن است ویژگی های فیزیکی خاصی از جمله قدرت یا وزن داشته باشد که مانع استفاده از جایگزین دیگر شود. گزینه بعدی این است که از فولاد با یک مانع فیزیکی مانند رنگ یا پوشش محافظت شود – این همان چیزی است که گالوانیزه بهترین کار را انجام می دهد.

گزینه بعدی این است که از فولاد با یک مانع فیزیکی مانند رنگ یا پوشش محافظت شود، این همان جایی است که گالوانیزه را به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها مطرح می‌کند.


امتياز : نتيجه : 2 امتياز توسط 6 نفر مجموع امتياز : 10


برچسب : ,
تعداد بازديد : 10

تاريخ : شنبه 21 مهر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

ورق A283 Gr C

ورق  A283 Gr C یک فولاد کربنی است که در صنایعی که نیاز به مقاومت کششی کم یا متوسطی دارند مورد استفاده قرار می گیرد . این فولاد در بین فولادهای آلیاژی یا غیر آلیاژی  دارای خاصیت شکل پذیری نسبتا بالایی است.از دیگر کاربرد های ورق A283 ساخت مخازن ذخیره سازی میعانات نفتی و ذخیره سازی مواد شیمیایی به کار می رود .تفاوت A283 Gr C و A36 :


ورق ASTM A283 Gr C دارای چهار گرید مختلف (A ,B , C , D ) از صفحه فولادی کربنی برای کاربرد های عمومی است .

ASTM A36 فولاد کربنی است که در مقاطع مختلف انواع پروفیل و پلیت برای کاربرد های ساختاری مانند ساخت پیچ و مهره و اسکلت بندی پل ها و ساختمان ها استفاده می شود. از نظر مواد سازنده ASTM A36 و ASTM A283 هر دو از فولاد کربنی و کیفیت ساختمانی برای کاربرد های عمومی هستند . براساس آزمایشات انجام گرفته CE  ورق A283  از A36  بیشتر است . در نتیجه برای جوش نسبت به A36 سخت تر است . خواص مکانیکی بین A36 و A283 Gr C تقریبا یکسان است به این معنی که خواص مکانیکی بین این دو متفاوت نیست.

براساس توضیح فوق، می توان A36 به عنوان جایگزینی مناسب برای ورق A283 Gr C استفاده کرد. البته به این نکته توجه کنید که برای این جایگزینی به مجوز مهندسی نیاز است .  از نظر شکل ساختاری و عناصر تشکیل دهنده فولادی ، آلیاژ های A36 و A283 Gr C کاملا با یکدیگر تشابه داشته ، و در 90% سازه ها می تواند به جای هم استفاده گردد. فولاد A283 Gr C  فولاد ساخت سازه است . این فولاد در ساختمان سازی ، ساخت ادوات صنعتی فلزی در صنایع نفت (ساخت استراکچر های استوانه ای شکل انبار نفت )  ساخت انواع تیرهاش ها و تیر ورق های مورد استفاده در پل سازی و راه سازی ، ساخت ستون های نگه دارنده برای کلیه سازه های فلزی سنگین ، ساخت دکل چرثقیل های تلسکوپی و سقفی به کار میرود . فولاد سازی A283 در حقیقت در صنعت جز فولاد های نو ظهور بوده و مهندسین طراحی صنعتی این آلیاژ را به نسبت آلیاژ A36  جهت مصارف صنعتی مناسب تر میدانند . فولاد A283 Gr C  در اصل نسخه ی بروز شده ی آلیاژ قدیمی A36 می باشد که تدریجا جای پای خود را در صنایع فلزی باز خواهد کرد .

 


امتياز : نتيجه : 1 امتياز توسط 5 نفر مجموع امتياز : 6


برچسب : ,
تعداد بازديد : 10

تاريخ : سه شنبه 17 مهر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

ورق نیکل

نیکل در مصنوعات فلزی که قدمت آن بیش از ۲۰۰۰ سال است، یافت شده است.نیکل نخستین بار توسط شیمیدان سوئدی Axel Cronstedt در سال ۱۷۵۱ شناسایی شده و به عنوان یک عنصر جداسازی شد .  در ایالات متحده آمریکا برای اولین بار درسال ۱۸۵۷ اقدام به ساخت سکه با استفاده از آلیاژ نیکل و مس کردند که البته این الیاژ از نیکل خالص نبود ، اما در سال ۱۸۸۱، نیکل خالص برای سکه ها در سوئیس استفاده شد.

فولاد ضد زنگ در اوایل قرن بیستم کشف شد و نیکل نقش بسیار مثبتی در نما های رایج پیدا کرد، به طوری که تا به امروز ادامه داشته است . نیکل یک عنصر چند منظوره است و با بسیاری از فلزات آلیاژ خواهدشد . آلیاژهای بر پایه نیکل دارای مقاومت بسیار زیاد و مقاوم در برابر خوردگی و مقاومت به حرارت بالا بوده که آنها را برای کارخانه های شیمیایی مناسب می سازد و همچنین امکان اجرای واقعی موتور جت را فراهم می کند. در نتیجه نیکل ، رشدی بسیار قوی در قرن بیستم داشته و همچنان به این رشد ادامه می دهد .


ادامه مطلب 


ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 2 امتياز توسط 5 نفر مجموع امتياز : 8


برچسب : ,
تعداد بازديد : 10

تاريخ : يکشنبه 15 مهر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

قوطی صنعتی

قوطی صنعتی چیست ؟

قوطی صنعتی مقطع مربع یا مستطیل شکل می باشد .

قوطی و پروفیل های صنعتی به نسبت مشابه غیر صنعتی خود دارای ضخامت بیشتری به نسبت انواع ساختمانی آن می باشد .

پروفیل های ضخامت بالا جهت ستون کشی ساخت سازه های ساختمانی (اسکله ساختمانی ) کاربرد دارد .

ادامه مطلب 


ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 1 امتياز توسط 5 نفر مجموع امتياز : 7


برچسب : ,
تعداد بازديد : 10

تاريخ : سه شنبه 10 مهر 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت